Piła tarczowa Makita SP6000J
Wideo 18Zdjęcia 8 |
Makita SP6000J |
|
Piła wgłębna z silnikiem 1300 W. Przeznaczony jest do wykonywania prac wymagających szczególnie dokładnego cięcia (np. przy produkcji mebli). Narzędzie wyróżnia się dużą prędkością obrotową tarczy oraz możliwością jej regulacji (w zakresie 2200 - 6400 obr./min). Pilarka tarczowa Makita SP6000J jest również wyposażona w funkcje kontroli prędkości i łagodnego startu. Konstrukcja narzędzia zapewnia wysoką precyzję ustawień i regulacji. Posiada szeroką i wytrzymałą podeszwę (odlew ze stopu aluminium), która może pochylać się w zakresie od -1° do 48°. Kształt stopy umożliwia pracę z prowadnicą (nie wchodzi w skład zestawu i należy ją dokupić osobno). Piła przystosowana jest do pracy z tarczami o średnicy 165 mm. To narzędzie jest dostarczane z etui.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Kup Makita SP6000J
Wszystkie ceny 16 →Makita Sp6000J Pilarka Tarczowa Niebieski/Srebrny 165 mm SP6000J/2 | 1 391 zł |
Pilarka tarczowa/zagłębiarka MAKITA SP6000J | 1 532 zł |
SP6000J Pilarka tarczowa-zagłębiarka + walizka Makita SP 6000J | 1 907 zł |
Pilarka tarczowa- zagłębiarka 1300W MAKITA SP6000J | 1 843 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa - zagłębiarka 1300w 165mm walizka makpac sp | 2 079 zł |
- Model SP6000 - dostarczany bez walizki do przenoszenia
- Model SP6000J - dostarczany z walizką Makpac