Piła szablasta Makita JR001GZ
Wideo 7Zdjęcia 11 |
Makita JR001GZ |
|
Model JR001GZ jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, model JR001GD201 zawiera dwa akumulatory (2,5 Ah), ładowarkę i walizkę, a model JR001GM201 zawiera dwa akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita JR001GZ
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita JR001GZ 40V Max Li-ion xGT Bezszczotkowa Piła Tłokowa - Baterie i Ł | 866 zł |
Makita XGT JR001G DO-EL-PIL-MTA-066 | 1 029 zł |
JR001GZ Pilarka brzeszczotowa akum. XGT LI-ION BLDC, karton 40V MAX MAKITA | 1 140 zł |
Piła szablasta Makita JR001GZ 40 V | 1 001 zł |
Piła Posuwowa Akumulatorowa 40 V Xgt Jr001Gz Makita | 1 075 zł |
Wideo recenzje
Cechy kompletu:
- Model JR100DZ - dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Model JR100DWE - zawiera 2 akumulatory (1,3 Ah), ładowarkę i walizkę
- Model JR100D - bezkluczowe mocowanie ostrza
- Model JR102D - mocowanie ostrza klucza
Modyfikacje Makita JR001GZ
Ceny na Makita JR001GZ |
---|---|---|---|---|
Makita JR001GZ | od 866 zł | 5 oferty | ||
Makita JR001GD201 | od 2 639 zł | 1 oferta | ||
Makita JR001GM201 | od 2 761 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →