Ланцюгова пила Makita UC4041A
Відео 4Фото 15 |
Makita UC4041A 350 мм400 мм |
|
Легка і компактна електропила вагою 4.7 кг Підійде для заготівлі дров і розпилювання невеликих дерев (розмір шини становить 40 см). Окрема ручка на корпусі відповідає за встановлення та підтягування ланцюга, при цьому користувачеві не потрібно вдаватися до допомоги будь-яких інструментів. Пільная ланцюг змащується автоматично, а для відстеження рівня масла масляний бак оснащений прозорим віконцем. Також реалізований інерційний гальмо двигуна, який спрацьовує тільки при виникнення зворотного удару.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita UC4041A
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piła łańcuchowa elektryczna MAKITA UC4041A | 586 zł |
Pilarka łańcuchowa elektryczna MAKITA UC4041A | 708 zł |
Makita Makita Piła łańcuchowa 1800w uc4041a 40cm | 731 zł |
Piła łańcuchowa Makita UC4041A 1800 W 40 cm | 625 zł |
UC4041A Elektryczna pilarka łańcuchowa MAKITA 1800W 40cm UC 4041 A | 662 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель UC3041A — довжина шини 300 мм
- Модель UC3541A — довжина шини 350 мм
- Модель UC4041A — довжина шини 400 мм
Модификації Makita UC4041A
Ціни на Makita UC4041A |
---|---|---|---|---|
Makita UC3541A | від 538 zł | 10 пропозицій | ||
Makita UC4041A | від 586 zł | 10 пропозицій |