Ланцюгова пила Makita UC3550A
Фото 29 |
Makita UC3550A |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita UC3550A
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita UC3550A Piła 2 W Niebieski/Czarny | 969 zł |
Makita Piła łańcuchowa 2000w uc3550a 35cm | 908 zł |
UC3550A Elektryczna pilarka łańcuchowa MAKITA 2000W 35cm UC 3550 A | 808 zł |
Piła łańcuchowa Makita UC3550A 2000 W 35 cm | 746 zł |
Piła łańcuchowa elektryczna MAKITA 3550A | 812 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Makita UC3550A
Ціни на Makita UC3550A |
---|---|---|---|---|
Makita UC3050A | від 799 zł | 3 пропозиції | ||
Makita UC3550A | від 741 zł | 9 пропозицій | ||
Makita UC4050A | від 828 zł | 3 пропозиції | ||
Makita UC4550A | від 826 zł | 4 пропозиції |