Торцювальна пила Makita LS1019L
Фото 10 |
Makita LS1019L |
|
У моделі LS1019 немає лазерного маркера, а в моделі LS1019L — є
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita LS1019L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita Makita Piła ukośnica 1510w 260mm z posuwem / laser dxt ls1019l | 4 380 zł |
LS1019L Ukośnica 1510W 260mm laser 230V MAKITA | 4 228 zł |
Piła ukośnica MAKITA LS1019L 260 mm LS1019L | 3 740 zł |
Makita Ukośnica 1510W 260Mm Ze Wskaźnikiem Laserowym M LS1019L 88381843997 | 3 904 zł |