Piła łańcuchowa Makita UC3550A
Zdjęcia 29 |
Makita UC3550A |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita UC3550A
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita UC3550A Piła 2 W Niebieski/Czarny | 969 zł |
Makita Piła łańcuchowa 2000w uc3550a 35cm | 908 zł |
UC3550A Elektryczna pilarka łańcuchowa MAKITA 2000W 35cm UC 3550 A | 808 zł |
Piła łańcuchowa Makita UC3550A 2000 W 35 cm | 746 zł |
Piła łańcuchowa elektryczna MAKITA 3550A | 812 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Makita UC3550A
Ceny na Makita UC3550A |
---|---|---|---|---|
Makita UC3050A | od 799 zł | 3 oferty | ||
Makita UC3550A | od 741 zł | 9 oferty | ||
Makita UC4050A | od 828 zł | 3 oferty | ||
Makita UC4550A | od 826 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →