Piła tarczowa Makita 5143R
Zdjęcia 3 |
Makita 5143R |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita 5143R
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita 5143R ręczna pilarka tarczowa 2200 W | 2 581 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa 2200w 355mm 130/90mm 5143r | 5 518 zł |
5143R Pilarka tarczowa 5143 R 2200W 355mm MAKITA | 4 881 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →