Piła tarczowa Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000
Wideo 3Zdjęcia 10 |
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Cechy kompletu:
- Artykuł 0601675000 - dostarczane bez walizki transportowej i szyny prowadzącej
- Artykuł 0601675001 - dostarczany z walizką, bez prowadnicy
- Artykuł 0601675002 - dostarczany z walizką i szyną prowadzącą
Modyfikacje Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000
Ceny na Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675000 | od 2 076 zł | 2 oferty | ||
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675001 | od 1 885 zł | 15 oferty | ||
Bosch GKT 55 GCE Professional 0601675002 | od 2 442 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →