Циркулярна пила Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Відео 2Фото 14 |
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 |
|
Підсвічування. Миттєва зупинка диска.
Модель 06016B5100 поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, в комплекті моделі 06016B5130 два акумулятора (5.5 Агод), зарядний пристрій, а в комплекті моделі 06016B5101 два акумулятора (8 Агод), зарядний пристрій.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa pilarka tarczowa BITURBO GKS 1 | 1 425 zł |
Bosch Professional GKS 18V-68 GC - Akumulatorowa pilarka tarczowa BITURBO | 1 869 zł |
Pilarka Gks 18V-68 Gc Bosch Korpus Body Biturbo | 1 749 zł |
Bosch Professional Gks 18v-68 Gc Clc Cordless Niebieski,Czarny 06016B5100 | 2 136 zł |
Pilarka tarczowa akumulatorowa z silnikiem bezszczotkowym BITURBO Bosch Pr | 1 874 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Ціни на Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5130 | від 2 716 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101 | від 3 829 zł | 2 пропозиції | ||
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 | від 1 425 zł | 9 пропозицій |