Циркулярна пила Bosch PKS 55 A 0603501020
Фото 10 |
Bosch PKS 55 A 0603501020 диск Precision Bladeдиск Speedline Wood |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PKS 55 A 0603501020
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pilarka tarczowa BOSCH PKS 55 A | 520 zł |
Bosch Bosch Pilarka tarczowa 1200w 160mm pks 55 a | 592 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH PKS 55 A 0603501020 | 520 zł |
Pilarka tarczowa Bosch PKS 55 1200 W 160 mm (0603501020) | 620 zł |
Pilarka BOSCH 0603501020, 1200 W | 532 zł |
Модификації Bosch PKS 55 A 0603501020
Ціни на Bosch PKS 55 A 0603501020 |
---|---|---|---|---|
Bosch PKS 55 A 0603501002 | від 634 zł | 5 пропозицій | ||
Bosch PKS 55 A 0603501020 | від 520 zł | 6 пропозицій |