Piła tarczowa Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Wideo 2Zdjęcia 14 |
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 |
|
Podświetlenie. Natychmiastowe zatrzymanie płyty.
Model 06016B5100 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, model 06016B5130 zawiera dwa akumulatory (5,5 Ah), ładowarkę, a model 06016B5101 zawiera dwa akumulatory (8 Ah) i ładowarkę.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa pilarka tarczowa BITURBO GKS 1 | 1 422 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH Professional GKS 18V-68 GC 06016B5100 | 1 749 zł |
Bosch Professional GKS 18V-68 GC - Akumulatorowa pilarka tarczowa BITURBO | 1 869 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH Professional GKS 18V-68 GC 06016B5100 | 1 749 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH Professional GKS 18V-68 GC 06016B5100 | 1 749 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100
Ceny na Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5130 | od 2 710 zł | 3 oferty | ||
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5101 | od 3 834 zł | 3 oferty | ||
Bosch GKS 18V-68 GC Professional 06016B5100 | od 1 422 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →