Piła łańcuchowa Bosch UniversalChain 18 06008B8001
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Bosch UniversalChain 18 06008B8001 akum. 1 szt. 2.5 Ah akum. brak |
|
Model 06008B8001 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, a model 06008B8000 zawiera jeden akumulator (2,5 Ah) i ładowarkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalChain 18 06008B8001
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch UniversalChain 200MM 18V SOLO | 595 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH UniversalChain 18 | 600 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH UniversalChain 18 | 569 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH UniversalChain 18 06008B8001 | 600 zł |
Bosch Professional Universalchain 18 Cordless Chainsaw Posrebrzany 06008B8 | 618 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch UniversalChain 18 06008B8001
Ceny na Bosch UniversalChain 18 06008B8001 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalChain 18 06008B8000 | od 774 zł | 7 oferty | ||
Bosch UniversalChain 18 06008B8001 | od 450 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →