Piła łańcuchowa Bosch AdvancedCut 18 06033D5101
Zdjęcia 4 |
Bosch AdvancedCut 18 06033D5101 akum. 1 szt. 2.5 Ah akum. brak |
|
NanoBlade to technologia pił, która nie wymaga specjalnej konserwacji, smarowania ani ostrzenia brzeszczotów
Model 06033D5100 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, a model 06033D5101 zawiera jeden akumulator (2,5 Ah) i ładowarkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch AdvancedCut 18 06033D5101
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch NanoBlade AdvancedCut 18 06033D5101 Akumulatorowa Piła 45 W Wielokol | 685 zł |
Bosch AdvancedCut 18 | 877 zł |
Pilarka akumulatorowa BOSCH AdvancedCut 18 | 909 zł |
Bosch AdvancedCut 18 1 x 2,5Ah + walizka DO-EL-PIL-BOS-028 | 909 zł |
Pilarka akumulatorowa BOSCH AdvancedCut 18 | 909 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch AdvancedCut 18 06033D5101
Ceny na Bosch AdvancedCut 18 06033D5101 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedCut 18 06033D5101 | od 685 zł | 10 oferty | ||
Bosch AdvancedCut 18 06033D5100 | od 532 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →