Piła szablasta Bosch Keo 0600861A01
Zdjęcia 5 |
Bosch Keo 0600861A01 akum. 1 szt. 2 Ah akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch Keo 0600861A01
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Home and Garden Akumulatorowa Piła Ogrodowa Bosch Keo bez Akumulator | 348 zł |
Piła ogrodowa BOSCH Keo 18 0600861A01 | 440 zł |
Piła szablasta Bosch Keo 18 V | 350 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch Keo 0600861A01
Ceny na Bosch Keo 0600861A01 |
---|---|---|---|---|
Bosch Keo 0600861A00 | od 518 zł | 7 oferty | ||
Bosch Keo 0600861A01 | od 348 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →