Piła łańcuchowa Bosch AdvancedCut 18 06033D5100
Zdjęcia 4 |
Bosch AdvancedCut 18 06033D5100 akum. 1 szt. 2.5 Ah akum. brak |
|
NanoBlade to technologia pił, która nie wymaga specjalnej konserwacji, smarowania ani ostrzenia brzeszczotów
Model 06033D5100 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, a model 06033D5101 zawiera jeden akumulator (2,5 Ah) i ładowarkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch AdvancedCut 18 06033D5100
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch AdvancedCut 18 | 630 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH AdvancedCut 18 | 619 zł |
Bosch Professional Advancedcut 18 Without Battery Sable Saw Posrebrzany 06 | 719 zł |
Piła szablasta Bosch AdvancedCut 18 18 V | 772 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH AdvancedCut 18 06033D5100 | 680 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Bosch AdvancedCut 18 06033D5100
Ceny na Bosch AdvancedCut 18 06033D5100 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedCut 18 06033D5101 | od 685 zł | 10 oferty | ||
Bosch AdvancedCut 18 06033D5100 | od 532 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →