Piła szablasta Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902 akum. brakwalizka (torba) / akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Akumulatorowa piła szablasta GSA 12V-14 / 2 x akumulator 40 Ah ładow | 1 399 zł |
Bosch AKKUBAJONETSAV GSA 12V-14 2X3.0AH L-BOXX | 1 342 zł |
Bosch Piła Szablasta 12V Gsa 12V-14 | 1 396 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902
Ceny na Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L902 | od 1 342 zł | 3 oferty | ||
Bosch GSA 12V-14 Professional 060164L905 | od 493 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →