Piła szablasta Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8102
Zdjęcia 6 |
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8102 akum. brak, bez walizki, 2 płótnawalizka (torba) / akum. 2 szt. 5 Ah , bez wkładuwalizka (torba) / akum. brak, etui, 1 płótno |
|
Model 06016A8102 jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i obudowy, model 06016A8106 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę i walizkę, a model 06016A8107 zawiera dwa akumulatory (5 Ah), ładowarkę, walizkę i wkładkę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8102
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Piła szablasta BOSCH GSA 18V-32 | 1 248 zł |
Piła szablasta Bosch GSA 18V-32 18 V | 1 340 zł |
Bosch Piła Szablasta 18V Bez Akumulatorów I Ładowarki Gsa 18 V-32 Solo | 1 340 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8102
Ceny na Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8102 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8102 | od 1 225 zł | 8 oferty | ||
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8106 | od 2 407 zł | 4 oferty | ||
Bosch GSA 18V-32 Professional 06016A8109 | od 1 247 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →