Piła łańcuchowa Bosch EasyCut 12 06033C9001
Wideo 15Zdjęcia 4 |
Bosch EasyCut 12 06033C9001 |
|
Przenośna mini piła łańcuchowa z zasilaniem akumulatorowym i układem pistoletu. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej. Należy do rodziny Bosch DIY (Do It Yourself), której modele są niedrogim i funkcjonalnym narzędziem dla majsterkowiczów, którzy samodzielnie wykonują umiarkowane ilości prac związanych z piłowaniem w przydomowym warsztacie i przycinaniem gałęzi w ogrodzie lub na własnej działce.
Główną cechą tego innowacyjnego narzędzia jest zastosowanie miniaturowej piły łańcuchowej nanoBLADE. Jest to wyjątkowe osiągnięcie firmy Bosch, na które uzyskano 40 patentów. Każde ostrze składa się z 52 zębów o wysokości 4 mm, pracujących jak piła łańcuchowa. Dzięki temu wyposażeniu przenośna piła Bosch EasyCut 12 06033C9001 pracuje bez wibracji i niepotrzebnego hałasu, tworząc idealnie proste cięcia i cięcia wgłębne.
Dzięki niskiemu poziomowi wibracji możesz pracować jedną ręką, a drugą łączyć tylko w razie potrzeby. Umiejscowienie ostrza pozwala na cięcie blisko krawędzi materiału lub ścinanie gałęzi drzew blisko pnia. Dozwolone jest cięcie łukowe o promieniu większym niż 10 cm, a także cięcie wgłębne bez wstępnego wiercenia. Markowy system SDS zapewnia szybką wymianę brzeszczotu bez użycia narzędzi.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch EasyCut 12 06033C9001
Wszystkie ceny 10 →Bosch Home And Garden Easycut 12 Piła Zielony/Srebrny 135 x 65 x 225 cm 70 | 362 zł |
Bosch EASYCUT 12 SOLO | 436 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH EasyCut 12 06033C9001 | 369 zł |
Piła łańcuchowa Bosch EasyCut 12 6.5 cm (06033C9001) | 393 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH EasyCut 12 06033C9001 | 440 zł |
- Artykuł 06033C9001 - dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Artykuł 06033C9020 - zawiera 1 akumulator (2,5 Ah), ładowarkę i walizkę
Modyfikacje Bosch EasyCut 12 06033C9001
Ceny na Bosch EasyCut 12 06033C9001 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyCut 12 06033C9000 | od 452 zł | 3 oferty | ||
Bosch EasyCut 12 06033C9001 | od 362 zł | 10 oferty | ||
Bosch EasyCut 12 06033C9020 | od 488 zł | 11 oferty |