Piła tarczowa Bosch UniversalCirc 12 06033C7002
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Bosch UniversalCirc 12 06033C7002 akum. 1 szt. 2.5 Ah akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalCirc 12 06033C7002
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Home and Garden Minipiła tarczowa UniversalCirc 12 1 akumulator syst | 543 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH UniversalCirc 12 06033C7002 | 750 zł |
Bosch Professional Universalcirc 12 Circular Saw Posrebrzany 06033C7002 | 711 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH UniversalCirc 12 06033C7002 | 750 zł |
Wideo recenzje
Cechy kompletu:
- Artykuł 06033C7003 - dostarczany bez akumulatora i ładowarki
- Artykuł 06033C7002 - zawiera 1 akumulator (2,5 Ah) i ładowarkę
Modyfikacje Bosch UniversalCirc 12 06033C7002
Ceny na Bosch UniversalCirc 12 06033C7002 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalCirc 12 06033C7002 | od 543 zł | 5 oferty | ||
Bosch UniversalCirc 12 06033C7003 | od 312 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →