Piła tarczowa Makita DHS660ZJ
Zdjęcia 5 |
Makita DHS660ZJ walizka (torba) / akum. 2 szt. 5 Ah walizka (torba) / akum. brak |
|
Model DHS660Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, model DHS660ZJ jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z obudową Makpac, a model DHS660RTJ jest dostarczany z dwoma akumulatorami (5 Ah), ładowarką i etui Makpac
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DHS660ZJ
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita DHS660ZJ | 1 121 zł |
Makita Dhs660zj Cordless Circular Saw Niebieski | 1 217 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa 18v 165mm bez akumulatorów i ładowarki dhs6 | 1 370 zł |
DHS660ZJ Pilarka tarczowa akum. 165mm LI-ION 18V MAKITA | 1 155 zł |
MAKITA PILARKA TARCZOWA 18V 165mm BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DHS660ZJ | 1 068 zł |
Makita Pilarka Tarczowa Akumulatorowa 165Mm 18V 0*Ah M DHS660ZJ 8838186292 | 1 118 zł |
Pilarka tarczowa 18V MAKITA DHS660ZJ bez aku i ład | 1 179 zł |
Modyfikacje Makita DHS660ZJ
Ceny na Makita DHS660ZJ |
---|---|---|---|---|
Makita DHS660RTJ | od 1 637 zł | 4 oferty | ||
Makita DHS660ZJ | od 1 068 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →