Циркулярна пила Makita DHS660ZJ
Фото 5 |
Makita DHS660ZJ кейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод кейс (сумка) / акк. відсутній |
|
Модель DHS660Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, модель DHS660ZJ поставляється без акумулятора і зарядного пристрою, але з кейсом Makpac, а в комплекті моделі DHS660RTJ два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс Makpac
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DHS660ZJ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita DHS660ZJ | 1 121 zł |
Makita Dhs660zj Cordless Circular Saw Niebieski | 1 217 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa 18v 165mm bez akumulatorów i ładowarki dhs6 | 1 370 zł |
DHS660ZJ Pilarka tarczowa akum. 165mm LI-ION 18V MAKITA | 1 155 zł |
MAKITA PILARKA TARCZOWA 18V 165mm BEZ AKUMULATORÓW I ŁADOWARKI DHS660ZJ | 1 068 zł |
Makita Pilarka Tarczowa Akumulatorowa 165Mm 18V 0*Ah M DHS660ZJ 8838186292 | 1 118 zł |
Pilarka tarczowa 18V MAKITA DHS660ZJ bez aku i ład | 1 179 zł |
Модификації Makita DHS660ZJ
Ціни на Makita DHS660ZJ |
---|---|---|---|---|
Makita DHS660RTJ | від 1 647 zł | 4 пропозиції | ||
Makita DHS660ZJ | від 1 068 zł | 7 пропозицій |