Перфоратор Makita DHR241Z
Відео 1Фото 5 |
Професійний електричний перфоратор легкого класу з патроном стандарту SDS Plus і акумуляторним живленням. Має практичну горизонтальну компонування і ергономічну конструкцію з амортизуючими накладками на ручках, що забезпечують гасіння вібрації. Обладнаний потужним двигуном, який забезпечує високий крутний момент і енергію удару 2 Дж. Завдяки живленню від ємною літій-іонної акумуляторної батареї з напругою 18 В, перфоратор Makita DHR241Z відмінною підійде для виконання помірних обсягів виїзних робіт на об'єктах, позбавлених підключення до електричної мережі.
Має невелику вагу (3,2 кг), що спрощує його транспортування до місця використання. Здатний працювати в трьох режимах: довбання, ударного і класичного свердління. Основним режимом експлуатації інструменту є режим ударного свердління, дозволяє швидко створювати отвори в міцних бетонних стінах, перекриттях, плитах, натуральному/штучному камені та інших твердих мінеральних матеріалах.
Без проблем свердлить метал, дерево, полімери і полімер-композитні маси. В режимі довбання допоможе в демонтажних роботах, дасть змогу руйнувати штукатурку і легкий бетон. Є реверс і електронне регулювання швидкості обертання патрона. Інструмент обладнаний запобіжною муфтою, що допомагає впоратися з ситуацією, яка виникає при заклинюванні бура. Вона запобігає віддачу і оберігає механізм від передчасного зносу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Купити Makita DHR241Z
Усі ціни 6 →DHR241Z Akumulatorowa młotowiertarka udarowa SDS PLUS 2J 18V MAKITA DHR 24 | 768 zł |
Młotowiertarka 18V 2,0J DHR241Z Makita / bez aku | 779 zł |
Makita Makita Młotowiertarka z opcją kucia 18v 2j bez akumulatorów i ładow | 880 zł |
Makita Dhr241z Cordless Combi Niebieski | 837 zł |
Młotowiertarka Makita DHR241Z 18 V | 756 zł |
Młotowiertarka akumulatorowa bezprzewodowa DHR241Z 18V 1.9J Makita | 749 zł |
Модификації Makita DHR241Z
Ціни на Makita DHR241Z |
---|---|---|---|---|
Makita DHR241RMJ | від 1 389 zł | 1 пропозиція | ||
Makita DHR241RTJ | від 1 561 zł | 5 пропозицій | ||
Makita DHR241Z | від 749 zł | 6 пропозицій |