Циркулярна пила Makita DCS553Z
Фото 9 |
Makita DCS553Z акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод |
|
Модель DCS553Z поставляється без акумулятора, зарядного пристрою та кейса, а в комплекті моделі DCS553RTJ два акумулятора (5 Агод), зарядний пристрій і кейс Makpac
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DCS553Z
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DCS553Z Przecinarka do metalu akum. 150mm, LI-ION 18V MAKITA | 1 221 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa do metalu 18v 150mm bez akumulatorów i łado | 1 458 zł |
Makita Makita DCS553Z | 1 141 zł |
Makita Pilarka Tarczowa Do Metalu 18V 150Mm Bez Akumulatorów I Ładowarki D | 1 183 zł |
Makita Przecinarka Akumulatorowa Do Metalu 18V Li 150Mm 0*Ah M DCS553Z 883 | 1 222 zł |
PRZECINARKA AKUMULATOROWA DO METALU 18V LI 150MM 0*AH | 1 284 zł |
Makita Makita DCS553Z | 1 145 zł |
Модификації Makita DCS553Z
Ціни на Makita DCS553Z |
---|---|---|---|---|
Makita DCS553Z | від 1 141 zł | 7 пропозицій | ||
Makita DCS553RTJ | від 2 527 zł | 1 пропозиція |