Пістолет для герметика Makita DCG180Z
Відео 1Фото 10 |
Makita DCG180Z |
|
Акумулятор і зарядка до комплекту не входять.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DCG180Z
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DCG180Z Akumulatorowa wyciskacz do kleju i sylikonu 5000N 18V Makita DCG 1 | 1 064 zł |
Makita Makita Wyciskacz do mas 18v li-ion bez akumulatorów i ładowarki dcg | 1 255 zł |
Makita Wyciskacz do mas 18V LI-ION, bez akumulatorów i ładowraki (DCG180Z) | 852 zł |
Akumulatorowy wyciskacz do mas MAKITA DCG180Z 18V 0Aku Li-Ion | 999 zł |
Wyciskacz do kleju i silikonu 18V bez akumulatorów i ładowarki MAKITA DCG1 | 770 zł |
Wyciskacz do kleju 18V MAKITA DCG180Z bez aku i ład | 889 zł |
Відеоогляди
Відмінності комплектацій:
DCG180Z - немає акумулятора, немає зарядного і немає кейса
DCG180RY - в комплекті 1 акумулятор (1.5 Агод), зарядний і кейс
DCG180RHE - в комплекті 2 акумулятора (1.3 Агод), зарядний і кейс
DCG180RYE - в комплекті 2 акумулятора (1.5 Агод), зарядний і кейс
РекомендуємоПорівняти в таблиці →