Wyciskacz do mas Makita DCG180Z
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Makita DCG180Z |
|
Zestaw nie zawiera baterii i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DCG180Z
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DCG180Z Akumulatorowa wyciskacz do kleju i sylikonu 5000N 18V Makita DCG 1 | 1 064 zł |
Makita Makita Wyciskacz do mas 18v li-ion bez akumulatorów i ładowarki dcg | 1 255 zł |
Makita Wyciskacz do mas 18V LI-ION, bez akumulatorów i ładowraki (DCG180Z) | 852 zł |
Akumulatorowy wyciskacz do mas MAKITA DCG180Z 18V 0Aku Li-Ion | 999 zł |
Wyciskacz do kleju i silikonu 18V bez akumulatorów i ładowarki MAKITA DCG1 | 770 zł |
Wyciskacz do kleju 18V MAKITA DCG180Z bez aku i ład | 889 zł |
Wideo recenzje
Różnice między kompletnymi zestawami:
DCG180Z - bez akumulatora, bez ładowarki i bez etui
DCG180RY - zawiera 1 akumulator (1,5 Ah), ładowarkę i etui
DCG180RHE - zawiera 2 akumulatory (1,3 Ah), ładowarkę i futerał
DCG180RYE - zawiera 2 akumulatory (1,5 Ah), ładowarkę i etui
PolecamyPorównaj w tabeli →