Piła tarczowa Makita DCS553Z
Zdjęcia 9 |
Makita DCS553Z akum. brakwalizka (torba) / akum. 2 szt. 5 Ah |
|
Model DCS553Z jest dostarczany bez akumulatora, ładowarki i etui, podczas gdy model DCS553RTJ jest dostarczany z dwoma akumulatorami (5 Ah), ładowarką i etui Makpac
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DCS553Z
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DCS553Z Przecinarka do metalu akum. 150mm, LI-ION 18V MAKITA | 1 221 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa do metalu 18v 150mm bez akumulatorów i łado | 1 458 zł |
Makita Makita DCS553Z | 1 141 zł |
Makita Pilarka Tarczowa Do Metalu 18V 150Mm Bez Akumulatorów I Ładowarki D | 1 183 zł |
Makita Przecinarka Akumulatorowa Do Metalu 18V Li 150Mm 0*Ah M DCS553Z 883 | 1 222 zł |
PRZECINARKA AKUMULATOROWA DO METALU 18V LI 150MM 0*AH | 1 284 zł |
Makita Makita DCS553Z | 1 145 zł |
Modyfikacje Makita DCS553Z
Ceny na Makita DCS553Z |
---|---|---|---|---|
Makita DCS553Z | od 1 141 zł | 7 oferty | ||
Makita DCS553RTJ | od 2 527 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →