Piła tarczowa Makita MLT100N
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Makita MLT100N |
|
Stacjonarna pilarka tarczowa o mocy 1500 W. Głównym celem jest cięcie tarcicy drewnianej na placu budowy przy wykonywaniu prac budowlanych i wykończeniowych. Może być również stosowany w domowych warsztatach do produkcji drobnych mebli i konstrukcji drewnianych. Pilarka tarczowa Makita MLT100N umożliwia wykonywanie cięć prostych i ukośnych (w zestawie ogranicznik wzdłużny i kątownik), a także piłowanie pod kątem (do 45°).
Maksymalna głębokość cięcia wynosi 93 mm. Odlewany stół wykonany jest ze stopu aluminium. Ma wymiary 685x955 mm (w stanie całkowicie rozłożonym z wysuniętymi ogranicznikami bocznymi - 835x1305 mm). Łóżko posiada uchwyty montażowe do montażu maszyny okrągłej na stole warsztatowym. Pilarka wyposażona jest w ogranicznik prądu rozruchowego zapewniający płynne rozpędzanie tarczy oraz hamulec umożliwiający jej szybkie zatrzymanie. Jako osprzęt tnący stosuje się tarcze zębate o średnicy zewnętrznej 260 mm i otworze 30 mm.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Kup Makita MLT100N
Wszystkie ceny 6 →Makita MLT100N/2 240 V 260 mm piła stołowa | 2 748 zł |
Makita Makita Pilarka stołowa do drewna 1500w 260mm mlt100n | 3 417 zł |
Pilarka tarczowa Makita MLT100N 1500 W 260 mm | 2 480 zł |
Pilarka stołowa do drewna 1500W MAKITA MLT100N - DARMOWY PACZKOMAT OD 799z | 2 372 zł |
Makita Pilarka Stołowa Mlt 100 260Mm M MLT100N 88381868198 | 2 537 zł |
Pilarka stołowa do drewna1500W MAKITA MLT100N | 2 823 zł |