Циркулярна пила Makita DSS610Z
Відео 1Фото 5 |
Makita DSS610Z акк. відсутнійкейс (сумка) / акк. 2 шт 5 Агод |
|
Модель DSS610Z поставляється без кейса, а модель DSS610ZK — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita DSS610Z
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita DSS610Z 18 V 165 mm litowo-jonowa piła tarczowa z baterią BL1850 50 | 1 091 zł |
Pilarka tarczowa 18V 165 mm DSS610Z Makita / bez aku | 699 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa 18v li-ion 165mm bez akumulatorów i ładowar | 903 zł |
Pilarka tarczowa Makita DSS610Z 18 V 165 mm | 695 zł |
DSS610Z Akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm 18V Makita DSS 610 Z | 788 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Makita DSS610Z
Ціни на Makita DSS610Z |
---|---|---|---|---|
Makita DSS610Z | від 695 zł | 11 пропозицій | ||
Makita DSS610RTJ | від 1 795 zł | 5 пропозицій |