Piła tarczowa Makita DSS610Z
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Makita DSS610Z akum. brakwalizka (torba) / akum. 2 szt. 5 Ah |
|
DSS610Z jest dostarczany bez futerału, DSS610ZK jest dostarczany z futerałem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita DSS610Z
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita DSS610Z 18 V 165 mm litowo-jonowa piła tarczowa z baterią BL1850 50 | 1 091 zł |
Pilarka tarczowa 18V 165 mm DSS610Z Makita / bez aku | 699 zł |
Makita Makita Pilarka tarczowa 18v li-ion 165mm bez akumulatorów i ładowar | 903 zł |
Pilarka tarczowa Makita DSS610Z 18 V 165 mm | 695 zł |
DSS610Z Akumulatorowa pilarka tarczowa 165mm 18V Makita DSS 610 Z | 788 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Makita DSS610Z
Ceny na Makita DSS610Z |
---|---|---|---|---|
Makita DSS610Z | od 695 zł | 10 oferty | ||
Makita DSS610RTJ | od 1 795 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →