Торцювальна пила Makita LS0815FLN
Фото 23 |
Makita LS0815FLN |
|
Модель LS0815FLN відрізняється від моделі LS0815FL тим, що в ній враховані нові вимоги до стандартів безпеки IEC/EN/AS/NZS 62841
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Makita 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Makita.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Makita LS0815FLN
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Makita 1400W Kap-/Geringssav 216mm | 1 604 zł |
Makita Makita Piła ukośnica 1400w 216mm z posuwem / laser / dioda led ls08 | 2 727 zł |
Makita Lso815fln Saw Szary | 1 830 zł |
Makita Piła Ukośnica 1400W 216Mm Z Posuwem / Laser / Dioda Led Ls0815Fln | 2 183 zł |
Makita Ukośnica 216Mm 1400W Z Lampą I Wskaź. Laserowym M LS0815FLN 8838186 | 2 186 zł |