Ukośnica Makita LS0815FLN
Zdjęcia 23 |
Makita LS0815FLN |
|
Model LS0815FLN różni się od modelu LS0815FL tym, że uwzględnia nowe wymagania norm bezpieczeństwa IEC / EN / AS / NZS 62841
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Makita 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Makita.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Makita LS0815FLN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Makita 1400W Kap-/Geringssav 216mm | 1 604 zł |
Makita Makita Piła ukośnica 1400w 216mm z posuwem / laser / dioda led ls08 | 2 727 zł |
Makita Lso815fln Saw Szary | 1 830 zł |
Makita Piła Ukośnica 1400W 216Mm Z Posuwem / Laser / Dioda Led Ls0815Fln | 2 183 zł |
Makita Ukośnica 216Mm 1400W Z Lampą I Wskaź. Laserowym M LS0815FLN 8838186 | 2 186 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →