Piła tarczowa Bosch UniversalCirc 12 06033C7003
Wideo 4Zdjęcia 4 |
Bosch UniversalCirc 12 06033C7003 akum. 1 szt. 2.5 Ah akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch UniversalCirc 12 06033C7003
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch UniversalCirc 12 akumulatorowa mini piła tarczowa akumulatorowa bez | 313 zł |
Bosch AKKURUNDSAV UNIVERSALCIRC 12 SOLO | 432 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH UniversalCirc 12 06033C700 | 440 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH UniversalCirc 12 06033C700 06033C7003 | 440 zł |
Wideo recenzje
Cechy kompletu:
- Artykuł 06033C7003 - dostarczany bez akumulatora i ładowarki
- Artykuł 06033C7002 - zawiera 1 akumulator (2,5 Ah) i ładowarkę
Modyfikacje Bosch UniversalCirc 12 06033C7003
Ceny na Bosch UniversalCirc 12 06033C7003 |
---|---|---|---|---|
Bosch UniversalCirc 12 06033C7002 | od 547 zł | 5 oferty | ||
Bosch UniversalCirc 12 06033C7003 | od 313 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →