Piła łańcuchowa Bosch EasyCut 12 06033C9020
Wideo 15Zdjęcia 8 |
Bosch EasyCut 12 06033C9020 bezkluczowe napinanie, walizka (torba) / akum. 1 szt. 2 Ah akum. brakwalizka (torba) / akum. 1 szt. 2.5 Ah |
|
Ergonomiczna, kompaktowa, akumulatorowa pilarka łańcuchowa o konstrukcji pistoletowej. Jest pozycjonowany jako produkt średniej ceny z rodziny Bosch DIY, której modele są niedrogim i funkcjonalnym narzędziem dla majsterkowiczów. Odpowiedni dla użytkowników, którzy samodzielnie wykonują umiarkowane ilości prac związanych z piłowaniem w przydomowym warsztacie i przycinaniem gałęzi w ogrodzie lub na osobistej działce.
Kluczową cechą tego narzędzia jest zastosowanie kompaktowej piły łańcuchowej nanoBLADE, która jest unikalną autorską konstrukcją, na którą uzyskano 40 patentów. Ostrze składa się z 52 zębów, wysokości 4 mm i działa jak klasyczna piła łańcuchowa. Dzięki temu akcesorium kompaktowa piła Bosch EasyCut 12 06033C9020 pracuje cicho, wykonując proste cięcia i cięcia wgłębne. W przeciwieństwie do dużych pił to narzędzie prawie nie wibruje, więc możesz pracować jedną ręką. Cechy konstrukcyjne pozwalają na cięcie blisko krawędzi materiału lub ścinanie gałęzi drzew blisko pnia. Możliwe jest cięcie łukowe o promieniu 10 cm lub większym, a także cięcie wgłębne bez wstępnego wiercenia. Brzeszczot można szybko wymienić bez użycia dodatkowych narzędzi. W zestawie jedno ostrze nanoBLADE Wood Speed 65, akumulator PBA 12 V (2,5 Ah) i ładowarka GAL 1210 CV.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch EasyCut 12 06033C9020
Wszystkie ceny 11 →Bosch Home And Garden Nanoblade Easycut 12 Pilarka Zielony/Czarny 65 mm | 508 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH EasyCut 12 06033C9020 | 650 zł |
Piła łańcuchowa Bosch EasyCut 12 6.5 cm (06033C9020) | 565 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH EasyCut 12 06033C9020 | 650 zł |
Piła akumulatorowa BOSCH EasyCut 12 06033C9020 | 585 zł |
- Artykuł 06033C9001 - dostarczany bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Artykuł 06033C9020 - zawiera 1 akumulator (2,5 Ah), ładowarkę i walizkę
Modyfikacje Bosch EasyCut 12 06033C9020
Ceny na Bosch EasyCut 12 06033C9020 |
---|---|---|---|---|
Bosch EasyCut 12 06033C9000 | od 452 zł | 2 oferty | ||
Bosch EasyCut 12 06033C9001 | od 362 zł | 9 oferty | ||
Bosch EasyCut 12 06033C9020 | od 488 zł | 11 oferty |