Piła szablasta Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020
Wideo 1Zdjęcia 17 |
Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020 akum. brakwalizka (torba) / akum. 1 szt. 5 Ah |
|
Model 06016C0020 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa piła szablasta GSA 185-LI 2 br | 1 146 zł |
Bosch Professional GSA 185-LI - Akumulatorowa piła szablasta (06016C0020) | 878 zł |
Piła szablasta BOSCH Professional GSA 185-Li Solo 06016C0020 | 850 zł |
Bosch Bosch Piła szablasta 18v gsa 185-li solo | 1 049 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020
Ceny na Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0020 | od 821 zł | 9 oferty | ||
Bosch GSA 185-LI Professional 06016C0021 | od 1 513 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →