Piła Combi Bosch GTM 12 JL Professional 0601B15001
Wideo 2Zdjęcia 5 |
Bosch GTM 12 JL Professional 0601B15001 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GTM 12 JL Professional 0601B15001
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional stacjonarna piła uniwersalna GTM 12 JL Ø tarczy 305 mm | 2 398 zł |
Bosch GTM 12 JL | 3 994 zł |
Piła ukośnica BOSCH B0601B15001 | 3 051 zł |
Pilarka ukosowa BOSCH Professional GTM 12 JL 0601B15001 | 3 670 zł |
Bosch Professional GTM 12 JL - Stacjonarna piła uniwersalna (0601B15001) | 3 301 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →