Piła tarczowa Bosch GKS 85 G Professional 060157A900
Bosch GKS 85 G Professional 060157A900 |
|
Przenośny ręczny okrągły z silnikiem o mocy 2200 W. Głównym zakresem zastosowania jest wzdłużne cięcie półfabrykatów z drewna lub metali nieżelaznych. Dzięki swojej mocy oraz obecności funkcji utrzymywania prędkości narzędzie szybko tnie grube deski i zapewnia czyste cięcie. Istnieje możliwość pracy z prowadnicami (marka Bosch lub innych producentów), dla których w profilowanej podeszwie znajdują się odpowiednie rowki.
Piła tarczowa Bosch GKS 85 G Professional posiada tarczę dystansową, która zapobiega zakleszczaniu się tarczy w grubym drewnie (narzędzie może ciąć deski i belki o grubości do 85 mm w jednym przejściu). Mechanizmy regulacji głębokości cięcia oraz pochylenia stopy żelazka pozwalają na szybką zmianę ustawień za pomocą śrub motylkowych. Ta pilarka tarczowa wykorzystuje brzeszczoty o średnicy zewnętrznej 235 mm i otworze 30 mm (jedna tarcza o odpowiednim rozmiarze jest zawarta w dostawie). Pilarka jest ciężka (7,8 kg).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Kup Bosch GKS 85 G Professional 060157A900
Bosch Professional 060157A900 Piła Tarczowa 2200 W 230 V Niebieski/Czarny | 1 259 zł |
Bosch Professional Gks 85 G Professional Circular Saw Posrebrzany 060157A9 | 1 754 zł |
Pilarka tarczowa Bosch GKS 85 G 2200 W 235 mm (0615990M92) + szyna prowadz | 2 122 zł |
Bosch Professional Tool Kit Gks 85 G + Fsn 1400 Jk Circular Saw Posrebrzan | 2 079 zł |
- Artykuł 060157A900 - dostarczany bez walizki
- Artykuł 060157A901 - dostarczany z walizką