Piła tarczowa Metabo KS 66 FS 691196000
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Metabo KS 66 FS 691196000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Metabo KS 66 FS 691196000
Ceny na Metabo KS 66 FS 691196000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 66 FS 601066000 | od 888 zł | 3 oferty | ||
Metabo KS 66 FS 691196000 | od 1 613 zł | 1 oferta | ||
Metabo KS 66 FS 601066500 | od 1 050 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →