Piła tarczowa DeWALT DWS520KTR
Wideo 1Zdjęcia 5 |
DeWALT DWS520KTR 230 V, TSTAK230 V, TSTAK, autobus DWS5022 |
|
Model DWS520K jest dostarczany ze zwykłą walizką bez autobusu, DWS520KR jest dostarczany ze zwykłą walizką i autobusem, DWS520KT jest dostarczany z obudową TSTAK bez magistrali, a DWS520KTR jest dostarczany z walizką TSTAK i autobusem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DWS520KTR
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeWalt Piła profilowa 165 mm prof Mm 86 1300 W prowadnica 15 m DWS520KTR-Q | 1 970 zł |
Pilarka tarczowa Dewalt DWS520KTR 690 W 165 mm | 2 108 zł |
DWS520KTR-QS Pilarka tarczowa-zagłębiarka Dewalt + GRATIS szyna 1,5m DWS 5 | 2 044 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DWS520KTR
Ceny na DeWALT DWS520KTR |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWS520KT | od 1 830 zł | 8 oferty | ||
DeWALT DWS520KTR | od 1 970 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →