Piła szablasta DeWALT DCS312N
Wideo 2Zdjęcia 8 |
DeWALT DCS312N |
|
Model DCS312N jest dostarczany bez akcesoriów, model DCS312NT jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, ale z walizką, model DCS312D2 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (2 Ah), ładowarką i walizką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DCS312N
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
DeWalt DCS312N-XJ bezszczotkowa piła piaskowa XR 12V bez ładowarki/akumula | 729 zł |
Dewalt Piła Szablasta 12V Bez Akumulatorów I Ładowarki Dcs312N | 737 zł |
Dewalt Dewalt Piła szablasta 12v bez akumulatorów i ładowarki dcs312n | 776 zł |
Piła szablasta DEWALT DCS312N-XJ | 740 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! no name D-EWALT PIŁA SZABLASTA 12V BEZ AKUMULATORÓW I | 401 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje DeWALT DCS312N
Ceny na DeWALT DCS312N |
---|---|---|---|---|
DeWALT DCS312N | od 401 zł | 5 oferty | ||
DeWALT DCS312D2 | od 1 099 zł | 2 oferty | ||
DeWALT DCS312NT | od 805 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →