Пила алігатор DeWALT DWE399
Фото 3 |
DeWALT DWE399 1.6 кВт / 295 мм, полотно класу 121.7 кВт / 430 мм, для газобетону1.7 кВт / 430 мм, полотно класу 121.7 кВт / 430 мм, полотно класу 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DeWALT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DeWALT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DeWALT DWE399
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Dewalt Dewalt Piła aligator 1700w dwe399 430mm gazobeton | 2 255 zł |
PIŁA DO PUSTAKÓW ALIGATOR 1700W DWE399 DEWALT | 1 751 zł |
Piła szablasta Dewalt ALIGATOR DWE399 1700 W | 1 710 zł |
Piła aligator DEWALT DWE399, 1700 V, 430 mm | 1 751 zł |
Dewalt Piła Do Pustaków Aligator 1700W Brzeszczot Do Bloczków Beto DW DWE3 | 1 788 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації DeWALT DWE399
Ціни на DeWALT DWE399 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWE396 | від 2 102 zł | 1 пропозиція | ||
DeWALT DWE399 | від 1 710 zł | 11 пропозицій | ||
DeWALT DWE397 | від 1 699 zł | 17 пропозицій | ||
DeWALT DWE398 | від 1 999 zł | 9 пропозицій |