Piła aligator DeWALT DWE399
Zdjęcia 3 |
DeWALT DWE399 1.6 kWh / 295 mm, płótno klasy 121.7 kWh / 430 mm, do betonu komórkowego1.7 kWh / 430 mm, płótno klasy 121.7 kWh / 430 mm, płótno klasy 20 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog DeWALT 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele DeWALT.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup DeWALT DWE399
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dewalt DWE399 | 1 906 zł |
Piła aligator DEWALT DWE399, 1700 V, 430 mm | 1 751 zł |
Piła szablasta DEWALT Alligator DWE399 | 2 200 zł |
Dewalt Dewalt Piła aligator 1700w dwe399 430mm gazobeton | 2 255 zł |
Piła szablasta DEWALT Alligator DWE399 | 2 200 zł |
Dewalt Piła Do Pustaków Aligator 1700W Brzeszczot Do Bloczków Beto DW DWE3 | 1 788 zł |
Piła szablasta DeWalt DWE399 (1700W) | 1 885 zł |
Modyfikacje DeWALT DWE399
Ceny na DeWALT DWE399 |
---|---|---|---|---|
DeWALT DWE396 | od 2 159 zł | 1 oferta | ||
DeWALT DWE399 | od 1 751 zł | 7 oferty | ||
DeWALT DWE397 | od 1 810 zł | 12 oferty | ||
DeWALT DWE398 | od 1 973 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →