Ukośnica Metabo KGS 216 M 619260000
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Metabo KGS 216 M 619260000 |
|
Wielofunkcyjna i bardzo precyzyjna stacjonarna piła ukośna renomowanego na całym świecie producenta elektronarzędzi domowych i profesjonalnych. Pozycjonowany jako produkt wyższej klasy średniej 2014 dla zaawansowanych majsterkowiczów i profesjonalistów. Oprócz wydajnego i dobrze chronionego silnika elektrycznego, wyróżniającą się pilarką ukośną Metabo KGS 216 M 619260000 jest mechanizm ściągający obrabiany element, który zapewnia szerokość rzazu do 305 mm przy głębokości rzazu do 65 mm ( pod właściwymi kątami).
Moc napędu (1500 W) umożliwia łatwe i szybkie cięcie dowolnych gatunków drewna i materiałów na nim opartych, polimerów termoplastycznych, a nawet stopów niektórych metali nieżelaznych. Współpracuje z piłami o średnicy 216 mm (otwór 30 mm). Pilarka wyposażona jest w wygodny stół obrotowy z dwoma wbudowanymi przedłużeniami i szerokim zakresem możliwych pozycji od -47 ° (lewa) do + 47 ° (prawa). Należy zauważyć, że w skrajnych położeniach szerokość rzazu zmniejsza się do 205 mm. Tarczę można przechylić w prawo tylko o 2 °, ale w lewo może osiągnąć 45 °, co automatycznie zmniejsza głębokość cięcia do 36 mm. Dla wygody pracy zapewniono precyzyjne oświetlenie laserowe linii cięcia. W zestawie pojemnik na kurz tkaninowy, możliwość podłączenia odkurzacza przemysłowego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo KGS 216 M 619260000
Ukośnica Metabo KGS 216 M 613216000 z posuwem NOWOŚĆ 2023! | 1 019 zł |
Pilarka ukosowa z posuwem 1500W 216 mm KGS 216 M Metabo | 1 049 zł |
Pilarka ukosowa KGS 216 M W / 216 mm METABO | 1 099 zł |
- Model KGS 216 M - dostarczany bez łóżka
- Zestaw Model KGS 216 M - w zestawie łóżko KSU 251