Ukośnica Metabo KGS 254 M Set 690828000
Wideo 1Zdjęcia 16 |
Metabo KGS 254 M Set 690828000 1 płyta2 tarcze szlifierskie |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo KGS 254 M Set 690828000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Pilarka ukosowa z posuwem 1800W 254 mm KGS 254 M Metabo | 1 297 zł |
Piła ukośnica METABO kgs 254 m 690828000 | 1 670 zł |
Pilarka ukosowa z posuwem 1800W 254 mm KGS 254 M Metabo | 1 297 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Metabo KGS 254 M Set 690828000
Ceny na Metabo KGS 254 M Set 690828000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KGS 254 M 602540000 | od 1 459 zł | 7 oferty | ||
Metabo KGS 254 M Set 690828000 | od 1 297 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →