Piła tarczowa Metabo KS 85 FS 601085000
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Metabo KS 85 FS 601085000 bez autobusuwalizka (torba), bez autobusu |
|
Profesjonalna ręczna okrągła z silnikiem o mocy 2000 W. Liczby w nazwie modelu wskazują maksymalną głębokość cięcia - 85 mm (przy użyciu prowadnicy głębokość cięcia nie przekracza 80 mm, podczas cięcia pod kątem 45 ° - 65 mm). Brzeszczot Metabo KS 85 FS można odchylać do 48°. Jest odlewany z lekkiego stopu aluminium. Wszystkie regulacje (pochylenie, głębokość cięcia i położenie ogranicznika wzdłużnego) wykonujemy bez użycia narzędzi pomocniczych. Konstrukcja zacisków i dźwigni zapewnia, że części są bezpiecznie zamocowane w wybranych pozycjach, dzięki czemu regulacje nie zbłądzą podczas pracy. Waga tego narzędzia wynosi 8,4 kg. Zestaw zawiera ostrze z węglików spiekanych (średnica 235 mm), aluminiową prowadnicę wzdłużną (z dwoma prowadnicami zapewniającymi sztywność) oraz końcówkę do podłączenia odkurzacza.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo KS 85 FS 601085000
Metabo Metabo Pilarka 2000w ks 85 fs | 1 623 zł |
METABO.PILARKA 2000W KS 85 FS +FS 160 | 1 823 zł |
Metabo.Pilarka 2000W Ks 85 Fs | 1 671 zł |
Modyfikacje Metabo KS 85 FS 601085000
Ceny na Metabo KS 85 FS 601085000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 85 FS 601085000 | od 1 623 zł | 3 oferty | ||
Metabo KS 85 FS 601085500 | od 1 759 zł | 1 oferta |