Piła tarczowa Metabo TS 216 600667000
Zdjęcia 6 |
Metabo TS 216 600667000 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo TS 216 600667000
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo Stołowa pilarka tarczowa TS 216 600667000 karton ze stelażem i funk | 3 306 zł |
Metabo Metabo Pilarka stołowa do drewna 1500w 216mm ts 216 | 3 000 zł |
Metabo Ts 216 Table Szary 600667000 | 2 639 zł |
Pilarka tarczowa Metabo 1500 W 216 mm | 2 535 zł |
Pilarka stołowa METABO ts 216 600667000 | 2 505 zł |
Metabo Pilarka Stołowa Ts 216 ME 600667000 4007430246851 | 2 657 zł |
Modyfikacje modelu:
- Model TS 216 - z uniwersalnym łóżkiem i kółkami
- TS 216 Model podłogowy - bez uniwersalnego łóżka i kółek
PodobnePorównaj w tabeli →