Piła tarczowa Metabo TS 254 M 610254000
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Metabo TS 254 M 610254000 |
|
Pilarka tarczowa stacjonarna, która jest pozycjonowana przez producenta jako sprzęt do prac polowych lub zastosowania w małym warsztacie. Waga 24,4 kg oraz wygodny uchwyt do transportu pozwalają na przenoszenie maszyny przez jedną osobę. Stół roboczy odlany z lekkiego stopu aluminium. Ma wysuwane sekcje, które wydłużają i poszerzają powierzchnię, co pozwala na znacznie większą powierzchnię do obsługi dużych przedmiotów obrabianych.
Maksymalna szerokość ciętego elementu przy całkowicie wysuniętym ekspanderze wynosi 520 mm. Konstrukcja maszyny zapewnia dobrą dokładność regulacji (nachylenie tarczy tnącej, a także położenia ograniczników równoległych i kątowych). Moc piły tarczowej Metabo TS 254 M (1,5 kW) nie do końca odpowiada jej głębokości cięcia (80 mm), dlatego podczas cięcia grubych desek lub pracy z bloczkami z twardego drewna może zadziałać elektroniczne zabezpieczenie silnika. Narzędzie wyposażone jest w system miękkiego startu, który eliminuje „podskakiwanie” maszyny w momencie uruchamiania silnika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Kup Metabo TS 254 M 610254000
Wszystkie ceny 6 →Piła stołowa przewodowa TS 254 M METABO - 610254000 610254000 | 2 241 zł |
Metabo Pilarka Stołowa Ts 254 M ME 610254000 4061792180307 | 2 093 zł |
Piła stołowa Metabo 61025400 TS 254 M | 1 652 zł |
METABO.PILARKA STOŁ.TS 254 M | 2 096 zł |
Metabo TS 254 M 610254000 | 1 644 zł |
metabo 610254380 TS254M Piła tarczowa 254mm 1500W | 3 343 zł |