Piła tarczowa Metabo KS 55 FS Set 691064000
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Metabo KS 55 FS Set 691064000 |
|
Odlewana stopa. Moc wyjściowa 670 W
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo KS 55 FS Set 691064000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Metabo 691064000 KS 55 FS ręczna pilarka tarczowa zestaw szyna prowadząca | 1 284 zł |
Metabo Metabo Pilarka tarczowa 1200w 160x20mm walizka + szyna fs 160 ks 55 | 1 455 zł |
METABO PILARKA TARCZOWA 1200W 160x20mm WALIZKA + SZYNA FS 160 KS 55 FS | 1 215 zł |
Metabo 691064000 | 1 139 zł |
Wideo recenzje
Cechy kompletu:
- Artykuł 600955000 - dostarczany bez walizki
- 600955500 - dostarczany z plastikową skrzynką
- 600955700 - dostarczany z walizką Metaloc
- Artykuł 690738000 - dostarczany z plastikową skrzynką i oponą 631213000
- 691064000 - dostarczany z plastikową obudową i szyną FS 160
Modyfikacje Metabo KS 55 FS Set 691064000
Ceny na Metabo KS 55 FS Set 691064000 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 55 FS 600955000 | od 499 zł | 7 oferty | ||
Metabo KS 55 FS 600955500 | od 650 zł | 2 oferty | ||
Metabo KS 55 FS Set 691064000 | od 1 139 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →