Piła tarczowa Metabo KS 18 LTX 57 601857840
Zdjęcia 5 |
Metabo KS 18 LTX 57 601857840 akum. brakwalizka (torba) / akum. brak |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Metabo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Metabo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Metabo KS 18 LTX 57 601857840
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KS 18 LTX 57 601857840 Sierra circular manual de batería | 967 zł |
Metabo Ks 18 Ltx 57 Cordless Czarny 601857840 | 932 zł |
Pilarka tarczowa METABOMET601857840 | 1 019 zł |
Bezprzewodowa piła tarczowa 18V 165mm 0ak KS18LTX57 METABO | 949 zł |
Cechy kompletu:
- Artykuł 601857890 - dostarczane bez akumulatora, ładowarki i walizki
- Artykuł 601857840 - dostarczane bez akumulatora i ładowarki, w zestawie etui
- Artykuł 601857700 - zawiera 2 akumulatory (5,2 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 601857810 - zawiera 2 akumulatory (8 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 601857830 - zawiera 2 akumulatory (7 Ah), ładowarkę i walizkę
- Artykuł 601857960 - zawiera 3 akumulatory (4 Ah), ładowarkę i walizkę
Modyfikacje Metabo KS 18 LTX 57 601857840
Ceny na Metabo KS 18 LTX 57 601857840 |
---|---|---|---|---|
Metabo KS 18 LTX 57 601857890 | od 869 zł | 3 oferty | ||
Metabo KS 18 LTX 57 601857840 | od 932 zł | 4 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →