Piła tarczowa Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2101
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2101 |
|
Model 06016A2101 jest dostarczany bez akumulatora i ładowarki, natomiast model 06016A2100 jest dostarczany z dwoma akumulatorami (5 Ah) i ładowarką
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2101
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa pilarka tarczowa GKS 18V-57 śr | 814 zł |
Bosch GKS 18V-57 + walizka DO-EL-PIL-BOS-020 | 1 078 zł |
Bosch Professional GKS 18V-57 G - Akumulatorowa pilarka tarczowa (06016A21 | 1 008 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH GKS 18 V-57 G Professional | 927 zł |
Pilarka tarczowa BOSCH GKS 18 V-57 G Professional | 927 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2101
Ceny na Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2101 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2106 | od 1 518 zł | 3 oferty | ||
Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2100 | od 2 549 zł | 1 oferta | ||
Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2101 | od 814 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →