Piła tarczowa Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2106
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2106 |
|
Zawiera 2 akumulatory 18 V (4 Ah), ładowarkę i etui.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Bosch 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Bosch.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2106
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Bosch Professional system 18V akumulatorowa pilarka tarczowa GKS 18V-57 G | 1 518 zł |
Bosch RUNDSAV GKS 18V-57 G 2X4.0AH GAL18V-40 | 2 175 zł |
Bosch Professional Gks 18v-57 G Set Cordless Niebieski,Czarny,Szary 06016A | 2 000 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2106
Ceny na Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2106 |
---|---|---|---|---|
Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2106 | od 1 518 zł | 3 oferty | ||
Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2100 | od 2 549 zł | 1 oferta | ||
Bosch GKS 18V-57 G Professional 06016A2101 | od 814 zł | 12 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →